přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka » Agroturistické centrum Aghitour » Příměstské letní tábory JK Artex Nejdek

Příměstské letní tábory JK Artex Nejdek

Termín příměstského tábora od 6.7.2015 do 10.7.2015
Přihláška na příměstský tábor 2015

JK Artex Nejdek a jezdecké školka budou pořádat v létě 2015 příměstský tábor s koňmi pro děti ve věku od 6 do 14 let. Provozní hodiny tábora jsou od 8:00 do 17:00. Jak bude vše probíhat?

Výcvik bude veden převážně na jízdárně na lonži, kde si děti osvojují jízdu v kroku, klusu a ve cvalu, učí se cvičit pro zlepšení rovnováhy.Výuka bude doplněna vyjížďkami do terénu za doprovodu vodičů. Naše dosavadní mnohaleté zkušenosti hovoří tak, že děti jsou mnohem vnímavější na výuku než dospělí. Po týdnu učení jsou děti schopny zvládnout základní cviky na lonži a absolvovat vyjížďku bez pomoci vodiče.Ti šikovnější pak i několikrát za tábor. Každému účastníkovi doporučujeme, aby si vzal jezdeckou či cyklistickou přílbu. Dětem, které ji mít nebudou, jezdeckou přílbu zdarma zapůjčíme. V přestávkách mezi jízdou se děti seznámí s dalšími, s koňmi souvisejícími činnostmi, jako je hřebelcování, sedlání, čištění, atd.

Výuka probíhá po skupinkách v průběhu celého dne vždy s několika koňmi najednou. Čas ježdění se stanovuje v závislosti na počasí, standardně se jezdí dopoledne od 10-13 hodin a odpoledne od 14 do 17 hodin. Děti jsou tedy velkou část dne ve styku s koňmi. Ve zbývajícím čase pak aktivně odpočívají při pro ně dopředu připravených hrách v areálu, v lese, na louce a v klubovně

Přihlášky podrobné informace budou na webu v počátku roku 2015.

Poptávkový formulář

Máte zájem o další informace o agroturistickém centru? Neváhejte nás kontaktovat:

Položky označené * jsou povinné.

 


Zaškrtněte pole "nejsem robot" a dokončete následující jako ochranu proti SPAMU.

 
 
 
AGHITOUR s.r.o.

AGHITOUR s.r.o.
Vintířov 127
Vintířov, 357 35
IČO: 279 74 600
DIČ: CZ 279 74 600
Tel., fax: 352 605 012
e-mail: aghitour@aghitour.cz

 


© AGHITOUR s.r.o. | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign